O firmie

Firma „Bahn Technik Wrocław” Sp. z o.o. powstała w grudniu 1996 r. Od  grudnia 2016 r. jedynym udziałowcem w spółce jest Trakcja PRKiI S.A.

Specjalizujemy się głównie w specjalistycznym spawaniu termitowym różnych typów szyn kolejowych, tramwajowych i innych. Wykonujemy ponad siedem tysięcy spoin rocznie w torach na terenie Polski i poza jej granicami.

Świadczymy swoje usługi jako podwykonawcy największych firm zajmujących się budownictwem komunikacyjnym w Polsce. Oprócz tego zajmujemy się także: regeneracją stalowej nawierzchni rozjazdowej regeneracją szyn i krzyżownic tramwajowych, wykonywaniem złącz izolowanych klejono- sprężonych, sprzedażą i montażem smarownic szynowych „SRS” podbijaniem torów kolejowych i  zgrzewaniem szyn.

Naszym celem jest wykonywanie profesjonalnych usług dostosowanych do potrzeb naszych zleceniodawców w zakresie terminów i warunków wykonywania robót.

Spełniamy wszystkie wymogi dotyczące naszych usług, posiadamy stosowne certyfikaty wydane przez PKP i DB oraz referencje od naszych zleceniodawców. Firma posiada również certyfikat ISO 9001: 2012.